Aktüel Ürün Alışverişi

 Aktüel ürün deyince akla, bim ve bim önünde cuma günleri oluşan kuyruklar gelmektedir. Aktüel ürün uygulamasına uzun yıllar önce başlayan bim, etkileyici ürünlerle hala vatandaşın ilgisini çekmeyi başarmakta. Dolasıyla bim önündeki kuyruk, ilk günkü hala varlığını devam ettirmektedir. Vatandaşların aktüel ürünlere olan ilgisinin büyük olmasından dolayı, Bim örnek alınarak kurulan Şok ve A101’de uygulamayı her perşembe devam ettirmektedir.

Günümüzde, ihtiyaçlar oldukça artmıştır. İhtiyaçların karşılanması ise, maddi açıdan vatandaşları zorlamaktadır. İhtiyaçların gerektiği gibi karşılanabilmesi için, profesyonelce düşünülmüş bir pazarlama stratejisi olan aktüel ürünleri geliştiren bim, bu yöntemle hem vatandaşların gereksinimlerinin karşılanmasını sağlamış hem de kendi kazancını ikiye katlamıştır. Bim aktüel ürün kategorisi, bir hafta öncesinden vatandaşlar tarafından takip edilmekte, herkes kendi ihtiyacını ekonomik şekilde karşılamak için ürünün geleceği gün market önündeki kuyrukta yerini almaktadır.

   Aktüel ürünler sadece bim tarafından değil, indirim marketçiliği sektöründe faaliyet gösteren diğer marketler tarafından da getirilmektedir. İnsan ihtiyaçları gözlemlenerek getirilen şok aktüel ve a101 aktüel ürünler sayesinde, herkes ihtiyacını hem kaliteli hem de ekonomik şekilde karşılayabilmektedir.