Ask.fm Hesap Silme

Ask.fm kullanıcılarına son derece faydalı olabilecek bir sosyal ağdır… Bir bağlamda yine sosyal paylaşım sitesidir diyebiliriz. Günümüzde son derece profesyonel olarak tartışılmakta olan birçok konu mevcuttur. Gerek bilimsel gerek tarihi ve daha birçok konu… Ask.fm hesap silme bu konular dahilinde ya da haricinde söz konusu olabilecek herhangi bir konuda kullanıcılarına soru cevap imkanı sunabilmektedir.

Letonya ülkesinde bulunan Riga şehrinde patlayan ve söz konusu ülkenin neredeyse ilk uluslar arası girişimi diyebileceğimiz türde ve yapıda bir uygulamadır.

Ülkemizde de yine son derece popüler olan Ask.fm günler geçtikçe çok daha fazla kullanıcı sayısında erişmekte ve sevenlerini, tavsiye edenlerini oldukça hızlı ve net bir şekilde artırmaktadır.(Ayrıca bkz İnstagram hesap silme.)

Tabi tüm bunların yanı sıra Ask.fm sitesini, uygulamasını seven kullanıcıların yanı sıra birçok kullanıcıda herhangi bir nedenden gerek kişisel gerek aleni, Ask.fm hesabını bütünüyle silmek istiyor.

Ask.fm Hesabı Silmek İçin Ne Yapmalıyım?

Ask.fm hesabınızı silebilmek için mobil uygulama harici herhangi bir diz ya da masaüstü bilgisayardan hesabınıza giriş yapmış olmalısınız. Sonrasında http://ask.fm/account/settings/deactivation bu linki tıklayarak gerekli adımları uygulayarak hesabınızı silebilirsiniz.