Gastrogen Nedir? Ne İşe Yarar?

Açlık hissi duymadan az sayıda öğün ve az miktarda tüketerek zayıflamak gastrogen ile artık oldukça kolay. Modern teknikler kullanılarak AAA dereceli konjac kökü elde edilerek yapılan gastrogen en yüksek lif oranı olan AAA derecesine sahiptir. Gastrogeni tükettiğinizde midenizde bir  lif yığını ve jölemsi bir sıvı birikintisi hissederseniz Bu his size tokluk hissi uyandıracak ve öğün sayınızı azaltacaktır.

Çok yüksek lif oranına sahip olan Gastrogen bu özelliği ile sindirim sisteminizin aktif olarak çalışmasına yardımcı olacak ve vücudunuza sıfır kalori almanızı sağlayarak zayıflamanıza büyük katkıda bulunacaktır. Günde ki defa tükettiğinizde  daha az yemek yiyerek egzersiz destekleri ile zayıflamanız çok daha kolay olacaktır.

Hiç bir yan etkisi bulunmayan, sağlıklı kilo vermenizi sağlayan gastrogen, birçok ülke de obezite ile mücadele ilacı olarak kullanılıyor. Daha az öğün ve daha az yemek miktarı ile doymanızı sağlayan, demir, kalsiyum, iyi kolesterol, doğal şeker, a ve c vitamini açısından çok zengin olması ve  tokluk hissi yaratması ile de vücut sağlığınızı koruyor.