İzmir Solucan Gübresi

Gübre sektörün de hizmet veren firmamız, ülkemizin tarım alanında gelişmesine katkı da bulunmaktadır. Tamamen organik bir şekilde üretilen sıvı gübre şekilleri, aynı zamanda toprağa da farklı faydalar sağlamaktadır. Özellikle de kimyasal gübrelere oranla daha sağlıklı ve besleyici olan sıvı solucan gübresiteknolojik imkanlar ile donatılmış olan tesislerimizde üretilmektedir. Söz konusu tesislerde görev yapan tüm bireyler alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Solucan gübresi, kimyasal gübrelere göre daha ekonomiktir. İçerisinde bin bir yararlı madde bulundurmakla birlikte, bitkilerin ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri de karşılamaktadır. Bu sektörde hizmet veren İzmir solucan gübre üreticisi, yapmış olduğu çalışmalar sayesinde başarıya ulaşmıştır.

Avrupa ülkelerinde yaygın bir kullanım alanına sahip olan solucan gübresi, hemen hemen tüm bitki türleri üzerinde kullanılmaktadır. Bu sayede üretim potansiyeli artmakta ve doğanın yapısı profesyonel bir şekilde korunmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak ve organik sıvı gübre fiyatlarını yakından incelemek için web sitemizi ziyaret edebilir veya da müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.