Nohair Mendil

Nohair bir mendil olarak tasarlanmış günümüzün en çok tercih edilen tüy dökme üzerine uygulanan sistemlerden bir tanesi konumundadır.

Öyle ki kadınlar ve erkekler tarafından aynı anda kullanılabilme özelliğine sahip Nohair, erkekler tarafından çoğunlukla yüzde çıkan fazladan olarak düşünülen kılların giderilmesinde bunun yanı sıra bacak kılları da aynı şekilde olmak üzere kullanılmaktadır.

Kadınlarda ise birçok çeşitli alan ve bölgede etkili bir oranda tercih edilmektedir.

Öyle ki kadınlar çoğunlukla bacak kıllarını yok etmek üzere hamleler yapmaktalar, bunun yanı sıra koltuk altı kılları ve göğüs bölgesinde özelliklede aerola bölgesinin etrafında oluşan küçük kılları yok etmek amaçlı kullanmaktadırlar.

Bu alanda son derece etkili şekilde faaliyet göstermekte olan Nohair mendili, dünya genelinde büyük oranda tercih edilmekte olduğu gibi, ülkemizde de bir anlamda gözde bir konuma gelebilmiştir.

Kullanımına gelecek olursak söz konusu No hair mendili, seçmiş olduğunuz istenmeyen tüylerinizin olduğu bölgeyi tıraş etmeniz ya da ağdaladıktan sonra mendili kullanmanız gerekmektedir. Bu şekilde gerçekleştirebileceğiniz üç seans neticesinde, birçok açıdan söz konusu kıllar yok olacak ve huzur bulacaksınız.