Özel Jet Kiralama Fiyatları

Özel jet kiralama fiyatları gün geçtikçe daha uygun hale gelmektedir. Firmamız da sektörde her zaman en avantajlı fiyatları sunmaktadır. İhtiyacınız olması halinde özel jet kiralama hizmetizle her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Günümüzde özel uçak, jet ya da helikopter satın almak ciddi maliyet gerektirmektedir. Bunların yanına vergi ve bakım maliyetleri de ekleninde çok büyük bir bütçe zorunlu hale gelmektedir. Kiralama seçeneği ise son derece karlıdır.

Sivil havacılık alanında en iyi hizmetleri sunan firmamız özel uçak kiralama konusunda farklı seçenekleri sizlere sunmaktadır. Farklı büyüklüklerde ve özelliklerdeki jetlerimizle dilediğiniz noktaya hızlı, güvenli, ucuz ve de gizlilik içerisinde uçmanız mümkündür.

Roma’da bir sabah kahvaltısı, Paris’da bir akşam yemeği yemek ve hemen sonrasında geri dönmek imkansız değil. Firmamızın sunmuş olduğu özel jet hizmetleriyle bunu yapabilirsiniz.

Sevgiliniz, eşiniz, dostunuz ya da iş ortağınızla mini seyahatlerinizi özel jetlerimizle gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet dışında özel uçak kiralama, hava ambulansı ve helikopter kiralama hizmetlerimiz de mevcuttur.