Pendik Araç Kiralama HeeyCar

Pendik araç kiralama firması olarak acil durumlarınızda ve istenmeyen ulaşım ihtiyaçlarınız da kullanabileceğiniz araç modellerini, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Hastanız, düğününüz veya başka bir acil durumunuz olduğunda, hızlı bir şekilde araç temini etmeniz için hizmet veren firmamız, birbirinde farklı modelleri ile değişik amaçlarda kullanabilecek tüm seçeneklere sahiptir.

Ayrıca bünyemizde bulunan tüm araçların bakımı ve kontrolleri zamanında yapılmaktadır.

Pendik Araç Kiralama firmamız üzerinden Kiraladığınız araç ile yolda kalmanız veya kaza yapmanız durumunda, firmamızın anlaşmalı olduğu kurumlar sayesinde size en yakın yol yardım ekibi gönderilmekte ve mağdur olmanız engellenmektedir.

Tatil dönemlerin yaklaşması ile birlikte farklı ülkelerde yaşayan vatandaşlarımız Türkiye’ye gelme planları yapmaktadır. Bu vatandaşlarımızın ulaşımında kullanabilecekleri araçlara hızlı bir şekilde sahip olmaları için hizmet veren Atatürk havalimanı araç kiralama ve Sabiha gökçen havalimanı araç kiralama şubelerimiz sayesinde, uçaktan indiğiniz an aracınız hazır bir şekilde sizleri beklemektedir.

Herhangi bir rezervasyona gerek kalmadan, istediğiniz an aracınızı şubelerimizden temin edebilir ve dilediğiniz zaman geri getirebilirsiniz. İstanbul araç kiralama sektörüne göre en ekonomik hizmete sahip olan firmamız, bünyesine yeni otomobillerde katmaktadır.