Ucuz Çiçek Siparişi

Ucuz çiçek siparişi firmamızın temel politikasıdır. En kaliteli çiçekleri sizler için hazırlıyor ve sevdiklerinize teslim ediyoruz. Firmamız kayseri çiçek siparişlerinizi özenle hazırlamaktadır. En taze gül ve çiçekler şık bir şekilde hazırlanarak teslim edilmektedir.

10 yıla yakın bir süredir Kayseri’de hizmet veren firmamız Kayseri’nin tüm ilçe ve mahallelerine teslimat yapabiliyor. Kayseri il sınırları dışında kayseriden çiçek siparişi almamaktayız. Kayseri merkeze uzak ilçe ve mahallelere ise anlaşmalı olduğumuz çiçek firmaları üzerinden teslimat gerçekleştiriyoruz. Talep etmeniz halinde kayseri çiçek sepeti içerisinde aradığınız tüm çiçekleri bulabileceksiniz. Renkli güller, özel çiçekler, kaktüsler, orkide çeşitleri, özel aranjmanlar ve çok daha fazlasını firmamızdan sipariş ederek sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Siparişleriniz hemen hazırlanarak yaklaşık 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Teslimat zamanını sizin istediğiniz saatte yapıyoruz. Bunun dışında Çiçek sepeti Kayseri üzerinden verdiğiniz siparişlerin ödemesini ise hem banka havalesi, hem de kredi kartı ile yapabiliyorsunuz. Ucuz çiçek siparişi için en doğru yerde olduğunuzu ifade etmek istiyoruz. Hızlı, kaliteli ve ekonomik çiçekler için bizi tercih edebilirsiniz.