Yeni Nesil Diş Estetiği

Diş ve ağız sağlığı, insan sağlığının en önemli parçasını oluşturduğundan, gelişen teknoloji ile her geçen gün daha farklı teknikler uygulanmaktadır. Ori Dent, tüm yeni nesil diş uygulamalarını çağın gereklerine uygun şekilde yapan Ataşehir diş polikliniğidir.

Diş estetiği denildiği zaman akla gelen, ağrısız modern tedavi teknikleriyle kişilere özel uygulamalar, Ori Dent uzman hekimleri tarafından uygulanmakta, kişilerin sosyal yaşamda aktif olmasına katkı sağlanmaktadır. Herkes, çeşitli tedavi teknikleri içerisinden kendine uygun olanı seçebilir. Daha doğal kendi dişlerine yakın bir görünüm isteyenler implant tedavisini tercih edebilirler.

Estetiği oldukça önem verenler için 20 lik diş ameliyatı ve kanal tedavisi seçenekleri de, Ori Dent tarafından uygulanan diş tedavi yöntemleridir. Dahası, diş ağrısı, diş çürüğü, diş apsesi, diş eti hastalıkları ve 20 lik diş çekimi için, yeni nesil tedavi teknikleriyle kaliteli ve huzurlu bir yaşamın kapıları aralanmaktadır.

Orident, muayenelerini hijyenik ortamda, tedavilerini sterilize malzemelerle ve alanında uzman hekimler tarafından gerçekleştirerek hastaların beklentilerini en iyi şekilde karşılar.

İhtiyaç halinde gereken bilgiler, orident.net adresinde yer almaktadır.